DOLAR 12,8344-0.52%
EURO 14,4434-0.49%
STERLIN 17,1066-0.45%
ALTIN 731,78-0,42
BIST 1.808,791,82%
BITCOIN 7337253,44%
Van
10°

KAPALI

06 31

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİST 100 CANLI TRAFİK
BIST 100: 1.809 s Değişim: 1.82% 32,38 Adet:   3.044 Mio.Lot Hacim:   28.841 Mio.TL
EN YÜKSEK 1812
EN DÜŞÜK 1,777
Açılış: 1.783 Dünkü Kapanış: 1.776

Verilerin Son Güncelleme Saati : 18:05

MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • AEFES 24,98 2,97 18:08:00
  • AGHOL 37,48 1,35 18:09:49
  • AKBNK 6,60 -0,15 18:09:58
  • AKCNS 18,15 0,95 18:09:42
  • AKSA 27,90 7,14 18:09:46
  • AKSEN 8,88 -2,20 18:09:29
  • ALARK 11,04 -0,54 18:09:18
  • ALBRK 1,88 -3,59 18:08:00
  • ALGYO 27,40 1,71 18:09:53
  • ALKIM 18,29 0,55 18:09:16
  • ARCLK 43,96 2,61 18:09:26
  • ARDYZ 56,30 2,36 18:09:44
  • ASELS 22,74 9,96 18:09:56
  • AYDEM 6,58 -0,30 18:09:48
  • AYGAZ 22,00 5,67 18:09:21
  • BERA 10,81 1,03 18:09:35
  • BIMAS 69,45 0,51 18:09:08
  • BIOEN 6,16 0,00 18:09:49
  • BRISA 29,30 1,17 18:09:22
  • CANTE 12,06 3,70 18:08:00
  • CCOLA 91,75 1,16 18:08:00
  • CEMTS 16,55 1,85 18:09:49
  • CIMSA 31,78 1,02 18:09:26
  • DEVA 30,72 2,88 18:09:58
  • DOAS 45,72 3,91 18:08:58
  • DOHOL 3,05 0,33 18:09:43
  • ECILC 7,18 2,57 18:09:07
  • EGEEN 1.719,50 0,91 18:09:59
  • EKGYO 2,26 1,80 18:09:12
  • ENJSA 13,07 1,95 18:08:55
  • ENKAI 15,36 -0,32 18:09:18
  • ERBOS 122,10 0,49 18:08:00
  • EREGL 22,84 1,60 18:09:59
  • ESEN 29,58 2,21 18:08:02
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • FROTO 246,50 3,14 18:09:55
  • GARAN 11,40 -0,35 18:09:41
  • GLYHO 2,04 -0,97 18:08:00
  • GOZDE 8,92 0,22 18:09:29
  • GUBRF 79,00 2,93 18:10:00
  • HALKB 4,87 -0,20 18:09:37
  • HEKTS 11,73 2,45 18:10:00
  • HLGYO 2,61 0,77 18:08:01
  • INDES 7,40 2,35 18:08:54
  • ISCTR 6,63 -1,04 18:09:54
  • ISDMR 19,92 2,31 18:08:28
  • ISFIN 3,30 -0,30 18:09:53
  • ISGYO 2,49 4,62 18:09:37
  • ISMEN 19,68 -0,76 18:09:45
  • IZMDC 2,41 0,00 18:09:57
  • KARSN 3,91 0,26 18:09:41
  • KARTN 61,00 -0,49 18:09:58
  • KCHOL 29,02 2,47 18:09:30
  • KERVT 5,37 5,71 18:09:21
  • KORDS 32,58 0,74 18:09:14
  • KOZAA 18,94 -0,79 18:09:25
  • KOZAL 120,60 0,50 18:09:54
  • KRDMD 8,75 1,51 18:09:53
  • KRVGD 13,30 0,76 18:08:35
  • LOGO 47,56 0,13 18:05:20
  • MAVI 72,40 0,35 18:09:54
  • MGROS 43,00 -2,27 18:09:46
  • MPARK 31,16 2,77 18:08:41
  • NETAS 20,22 1,86 18:09:42
  • ODAS 1,52 -1,30 18:09:45
  • OTKAR 406,40 1,09 18:09:55
  • OYAKC 7,21 0,84 18:08:00
  • PARSN 34,78 0,17 18:08:14
  • PETKM 7,75 2,24 18:09:33
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • PGSUS 89,85 1,76 18:09:47
  • QUAGR 12,67 6,29 18:09:03
  • SAHOL 13,10 0,77 18:09:56
  • SARKY 17,85 0,17 18:09:56
  • SASA 42,96 8,98 18:09:59
  • SELEC 12,31 8,84 18:09:57
  • SISE 12,29 2,93 18:09:16
  • SKBNK 1,12 0,00 18:09:38
  • SOKM 14,59 1,04 18:08:57
  • TAVHL 27,68 2,37 18:09:32
  • TCELL 18,48 0,60 18:09:09
  • THYAO 17,32 1,94 18:09:58
  • TKFEN 18,28 1,61 18:08:53
  • TKNSA 7,07 5,05 18:09:54
  • TMSN 18,89 3,85 18:09:48
  • TOASO 82,50 4,83 18:09:14
  • TRGYO 3,80 0,26 18:09:53
  • TRILC 14,36 9,95 18:05:20
  • TSKB 1,47 0,00 18:09:58
  • TTKOM 9,60 4,69 18:09:59
  • TTRAK 196,80 0,97 18:08:49
  • TUPRS 155,40 4,30 18:09:53
  • TURSG 5,13 0,59 18:09:21
  • ULKER 20,04 1,42 18:09:13
  • VAKBN 3,76 -0,53 18:09:59
  • VERUS 50,00 0,00 18:09:03
  • VESBE 7,26 1,40 18:09:55
  • VESTL 30,98 3,27 18:09:54
  • YATAS 12,68 1,77 18:09:11
  • YKBNK 3,17 -0,63 18:09:58
  • ZOREN 1,68 0,60 18:09:47
  • ZRGYO 2,36 1,29 18:09:59

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.