Hayalim

Hayalim

Saliha İnan yazdı...

ABONE OL
2. Ocak 2022 14:12
Hayalim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şehrimin üstünde yanan yıldızlı dizelerimi seriyorum füruzan gözlerinin derinliğine. Serilen dizelerim senin sevgilim ve seninim senin. Șimdi bize bin şiir yetmez ne türkümüz biter! Anla sen şirimiz bitmez gecelerimiz gibi. Hayalimin hayali koş bırak ardı sıra sana koşan sözlerimi yakala, yakala ki yansın yürek evimden. Sana türküler desem yanı başımda nefesini hissediyorum sevgilim. Varmışcasına türküler söylüyorum ve seni yaşamak bu olsa gerek değil mi sevgilim?

Soğuk havalarda yanan dizleri yakmak senin uğruna hiç akıl alır gibi değildi amma velakin konu sen olunca ısınıyor yüreğimin derinlikleri.
Gözlerimde sen, gönlümde sen ve gülüşlerim sen! Kehribarım neredesin? Bilmiyorum seni aramıyorum seni yaşıyorum desem etme nazenim diyeceksin ve diyeceksin senin nerelerde olduğunu dahi İnan bilmiyorum. Bölme, bildiğim tek şey beni beklediğini biliyorum.

Yaşım kaç olursa olsun bu bekleyişin sonu olmadığınıda biliyorum ve biliyorsun, çünkü senin yerin kalbimin başkenti asil yürekli sevgilim. Mevsim malum kış ve çok soğuk. Sıkı giyin birbirimizden uzak gülüşlerimize. Bu yüzden soğuk havalar üşümesin sevgilim.

Sıkı tut sözlerimi; sana hasret, sana sevgi ve sana serilen bir ben, bir de benden ileri ruhum. İște seninle dolanıyor unutma sevgilim. Baki selam. Gece gözlü asil hayalim.

Saliha İnan
29.12.2021

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

konya escort