DOLAR 13,6971-0.78%
EURO 15,4377-1.01%
STERLIN 18,1632-0.87%
ALTIN 784,64-0,57
BIST 1.948,631,10%
BITCOIN 7027886,05%
Van

PARÇALI AZ BULUTLU

02 00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ekonomi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.