DOLAR 12,8318-0.53%
EURO 14,4636-0.5%
STERLIN 17,1088-0.42%
ALTIN 731,95-0,40
BIST 1.808,791,82%
BITCOIN 7381623,06%
Van
10°

KAPALI

06 31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 736032 18886743 % 2.34746 00:43
  • Ethereum 56821 118543379.3115 % 5.11539 00:45
  • Binance Coin 7994.78 168137035.9 % 4.54761 00:45
  • Tether 12.75 74247920870.517 % 2.34126 00:42
  • Solana 2605.25 304182883.25811 % 3.77347 00:46
  • Cardano 20.47 32066390668.414 % 3.08857 00:46
  • XRP 12.76 47158974920 % 4.74256 00:45
  • Polkadot 472.84 1060648934.3749 % 5.25445 00:46
  • USD Coin 12.72 38561304953.168 % 2.08798 00:42
  • Dogecoin 2.76 132317865089.45 % 7.34846 00:45
  • Avalanche 1520.21 223835800.95486 % 7.56688 00:43
  • Shiba Inu 0.00056 5.4915159782072E+14 % 13.25158 00:45
  • Terra 652.82 391841356.79208 % 4.94505 00:45
  • Crypto.com Coin 9.03 25263013692 % -3.46672 00:43
  • Wrapped Bitcoin 736556 253376.25154107 % 2.97147 00:43
  • Litecoin 2614.82 69080870.733471 % 4.48031 00:44
  • Polygon 23.54 6872890164.27 % 13.76041 00:43
  • Chainlink 318.27 467009553.91746 % 2.52835 00:43
  • Algorand 22.65 6281857021.7942 % 6.04424 00:43
  • Bitcoin Cash 7340.06 18914131.146653 % 4.24195 00:45
  • Uniswap 258.93 452936687.01498 % 3.00015 00:44
  • Axie Infinity 1721.45 65864262.609025 % 2.73769 00:43
  • Dai 12.73 8762801745.3818 % 2.14534 00:43
  • VeChain 1.55 66760741299 % 6.45512 00:44
  • Stellar 4.21 24336461471.158 % 4.10012 00:44
  • Elrond 5059.57 20144252 % -2.02095 00:45
  • Cosmos 357.06 283176542.68269 % 3.79731 00:46
  • Internet Computer 537.09 182754292.1 % 2.01435 00:44
  • FTX Token 658.43 139591264.61874 % 2.96742 00:44
  • Filecoin 700.88 129436002 % -1.05741 00:45
  • cETH 1138.99 80002398.314159 % 5.61675 00:44
  • TRON 1.23 71660220128 % 3.84864 00:44
  • Lido Staked Ether 56261 1509935.7246727 % 5.72314 00:42
  • Theta Network 84.46 1000000000 % 2.81108 00:45
  • Decentraland 62.43 1327372145.9865 % -2.57768 00:44
  • OKB 307.91 265115438.19 % 3.05927 00:44
  • The Sandbox 89.77 913246119.22332 % -6.87549 00:43
  • Hedera 4.5 18117792420 % 8.01876 00:45
  • Ethereum Classic 615.19 131312639.58519 % 3.53366 00:43
  • Fantom 27.92 2541152731.01 % 6.29485 00:46
  • Gala 8.34 7542496572.3192 % -8.25053 00:44
  • Tezos 72.02 868240317.91094 % 23.86261 00:44
  • Near 108.45 566417035.89194 % 4.17196 00:44
  • cDAI 0.276411 219393700371.08 % 2.81543 00:45
  • The Graph 12.21 4956845231 % -1.35296 00:45
  • Radix 5.74 9701172570.6149 % 11.47684 00:42
  • Monero 2991.88 18037942.357321 % 0.93124 00:44
  • Olympus 10259.09 5169950.5455585 % 11.45495 00:42
  • Helium 515.15 100539361.98428 % 2.314 00:45
  • Flow 162.2 313098660 % 6.13064 00:45
  • IOTA 17.95 2779530283.2778 % 6.29859 00:45
  • EOS 51.09 975688127.0123 % 4.22333 00:46
  • Klaytn 18.49 2527339898.4 % 4.31673 00:44
  • Loopring 36.6 1245991468.9425 % -3.26748 00:45
  • PancakeSwap 186.1 245013864.547 % 10.56249 00:45
  • Enjin Coin 46.61 934340659.56756 % -3.63239 00:43
  • Aave 3216.68 13397359.741165 % 7.85638 00:44
  • Kusama 4711.74 8980098.0741123 % 6.08746 00:44
  • THORChain 136.82 296541792.9173 % -2.73782 00:42
  • LEO Token 42.94 940582988.9 % 1.07446 00:42
  • Harmony 3.44 11449220089.101 % 2.29485 00:43
  • Arweave 780.97 50108502 % 7.41667 00:45
  • Amp 0.799734 48013928909.158 % 0.21322 00:44
  • eCash 0.00197794 18910477146789 % 2.71417 00:45
  • Zcash 3125.99 11847422.198763 % 4.16915 00:45
  • Quant 2695.48 13400967.469289 % 5.48241 00:46
  • Bitcoin SV 1899.32 18910576.644239 % 1.36978 00:46
  • Maker 39380 901310.94728931 % 2.31293 00:43
  • NEO 490.16 70530000 % 3.82478 00:46
  • Kadena 216.59 158328674.33124 % -0.75392 00:44
  • Chiliz 5.86 5344064580 % 6.80009 00:45
  • cUSDC 0.284555 170626481285.96 % 2.83154 00:45
  • Basic Attention Token 20.23 1492503789.4474 % -2.10977 00:43
  • Stacks 29.01 1052561461.6878 % 19.73131 00:44
  • Bitcoin Cash ABC 1562.86 18794058.396789 % 6.42735 00:45
  • Huobi BTC 737560 39884.082204742 % 5.91801 00:45
  • Holo 0.157015 177619433541.14 % 1.74668 00:46
  • Waves 271.27 100000000 % 6.35811 00:43
  • BitTorrent 0.04086796 659071882049 % 2.76043 00:45
  • KuCoin Token 325.42 77073331 % 7.35328 00:45
  • Dash 2317.45 10456984.428709 % 3.39923 00:44
  • Theta Fuel 3.89 0 % 2.04417 00:45
  • Curve DAO Token 60.1 391958099.39314 % -2.78284 00:43
  • SafeMoon 4.058E-5 5.7102952804628E+14 % 5.16403 00:43
  • Compound 3685.01 6189700.0520741 % 2.82334 00:44
  • Wonderland 98764 228574.54315 % 7.22596 00:46
  • Celo 64.51 347297758 % 5.20551 00:43
  • Celsius Network 48.61 423415980.3475 % 0.9864 00:44
  • Qtum 197.28 103937167 % 4.72488 00:45
  • IoTeX 2.15 9490829322.4839 % 12.16151 00:45
  • Huobi Token 126.92 159308566.25441 % 2.7859 00:43
  • LINK 3382.44 5976004.225415 % 6.2549 00:44
  • NEM 2.24 8999999999 % 7.5575 00:44
  • Immutable X 104.04 188160768 % 4.46176 00:42
  • Bitkub Coin 176.34 109999999.99722 % 33.99342 00:41
  • Synthetix Network Token 100.59 191934381.3791 % 5.2905 00:43

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.